Młody PSZ wystąpił gościnnie u Pajonka & Fica!

MiniaturkaMłody PSZ, przedstawiciel andrychowskiego podziemia, producent oraz raper, jeden z artystów wytwórni RPS Enterteyment udzielił się gościnnie w utworze Pajonka&Fica „Swoim torem”.

 

Do utworu powstał klip. – Nagrałem gościnną zwrotkę na nielegalnej płycie Fica i Pajonka zatytułowanej „Klimatycznie” – mówi Młody PSZ. – Podkład do kawałka „Swoim torem” zrobił Seimi. Myślę, że efekt końcowy przypadnie słuchaczom do gustu – dodaje. Przypomnijmy, Młody PSZ rozpoczął prace nad następcą wydanego w ubiegłym roku albumu „Drugi Początek” – Z nowym rokiem rozpocząłem pracę nad nową płytą – informuje Młody PSZ. – To, na czym skupię się najbardziej, to brzmienie płyty, postaram się aby sample pochodziły z winyli, płyt CD itp. Oczywiście, podkłady stworzę sam, używając MPC i programów komputerowych. Jeżeli chodzi o teksty, postawię tak samo jak w przypadku płyty „Drugi Początek” na dobry przekaz i prawdę.

Zdjęcie

Nie zapominam, że jest to hip hop i wszystko musi bujać. Oczywiście nie zabraknie gości, a nawet tym razem będzie ich więcej, pojawią się moi kumple z BPC. Mam zamiar zaprosić również parę większych postaci z polskiego rapu. Nowa płyta będzie świeża, będzie bujać. Pracę rozpocząłem od kompletowania sampli i zbierania pomysłów na bity. Chcę najpierw zrobić wszystkie podkłady a dopiero później zacząć pisać teksty. Jestem wdzięczny wszystkim tym którzy pomagali mi przy wydaniu płyty „Drugi Początek” i za to, jak ją przyjęli ludzie z całej Polski, cieszę się że mogę dalej robić to, co kocham, czekajcie na nowy materiał – zachęca muzyk.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl