Arash powraca z nowym singlem "One Day"

MiniaturkaEuropejska gwiazda muzyki pop prezentuje swój najnowszy teledysk “One Day”. W piosence ponownie towarzyszy mu szwedzka piosenkarka Helena, z którą współpracował w swoich poprzednich produkcjach.

 

Za reżyserię klipu odpowiada Farbod Khoshtinat, który stoi również za realizacją teledysków “She Makes Me Go”, “Dasa Bala” i “Broken Angel”. Teledysk jest kontynuacją historii zawartej we wcześniejszych klipach Arasha “Pure Love” i “Broken Angel”. "One Day" opowiada historię dziewczyny, która próbuje wskrzesić przeszłość i utraconą miłóść. Dziewczyna żyje wspomnieniami, a życie bez jej prawdziwej miłości przysparza jej wiele bólu i cierpień. Marzy o dniu kiedy ponownie spotka się ze swoim ukochanym. Akcja teledysku rozgrywa się na malowniczych terenach w okolicach miasta Erbil w Iraku. W klipie nie zabrakło wciągających efektów specjalnych, które zamieniają obraz w prawdziwe, filmowe love story.

Okładka

Poprzedni singiel Arasha “She Makes Me Go” nagrany razem z amerykańskim piosenkarzem I laureatem nagrody Grammy, Sean Paulem, znalazł się w Top10 najlepszych europejskich singli I odniósł sukces w wielu krajach, takich jak Niemcy, Włochy, Francja, Szwajcaria czy Belgia Artysta wystąpił w Polsce podczas zeszłorocznej edycji festiwalu Top of the Top i razem z Heleną wykonali utwór “Broken Angel”.


Źródło: www.netfan.pl/www.magicrecords.pl