Grzegorz Hyży i Tabb: Posłuchaj singla!

MiniaturkaNowy utwór zatytułowany „Na chwilę” to pierwsza piosenka z nadchodzącej płyty artysty. Współautorem debiutanckiego albumu Grzegorza jest Tabb, który odpowiadał za kompozycje i produkcję.

 

Obaj panowie są niezwykle zadowoleni ze współpracy i materiału jaki stworzyli. „Dla mnie to wielka przygoda” – mówi Grzegorz Hyży. „Na chwilę" jest piosenką o łagodnym, lekkim charakterze. To taki fajne delikatne wprowadzenie w to co wydarzy się na płycie. Pracując nad albumem, spędziliśmy z Tabbem wiele godzin na rozmowach o materiale, a potem zaczęło się długotrwale szlifowanie tych diamencików. No i mamy, coś z czego jesteśmy naprawdę zadowoleni, coś czym chcemy się pochwalić. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany tym singlem”.

Zdjęcie

Tabb: „Czekałem na takiego wokalistę jak Grzegorz, tak wyjątkowy wokal nie trafia sie często:) To dla mnie wielka rzecz, że Grzegorz przyjął moją propozycję. Wierzę w ten album z całych sił, wkładamy w niego całą moc i obiecuję, że warto będzie po niego sięgnąć. Singiel to tylko wycinek, mały element większej całości, pełnej różnorodności i muzycznych niespodzianek”.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl