Kolejna część serii Armina Van Buurena

MiniaturkaZdecydowanie najlepiej sprzedająca się klubowa seria na świecie. Kompilacje, na które czeka się z wielkim zainteresowaniem. Utwory, wyselekcjonowane i zmiksowane przez Armina Van Buurena.

 

Audycja radiowa, wydawnictwo muzyczne, popularne serie kompilacji i wszelkiego rodzaju gadżety. Marka A State Of Trance to jedyny taki brand na świecie, który tak jednoznacznie kojarzy się z muzyką elektroniczną. W każdy czwartkowy wieczór, Armin Van Buuren serwuje na falach internetowego radia Digitally Imported dwugodzinny mix najgorętszych w danym momencie utworów, zarówno od tych znanych gwiazd sceny EDM, jak i nowych talentów.

Okładka

Dwupłytowa kompilacja „A State Of Trance 2014” to już jedenasta odsłona kultowej serii najbardziej utytułowanego DJ’a na globie. Tradycyjnie znajdziemy tutaj podział na bardziej klimatyczny materiał, zatytułowany „On The Beach” oraz mocniejszy, energetyczny mix pod nazwą „In The Club”. Całość składa się z 35 utworów, między innymi od takich artystów jak Andrew Bayer, Alex M.O.R.P.H., RAM, Eximinds, Alexander Popov, Orjan Nilsen, Max Graham czy Markus Schulz. Do tego dwa nowe utwory Armina Van Buurena, doskonały remix singla „Save My Night” oraz zupełnie nowa Gaia.

Najpopularniejsza klubowa seria na świecie, która wyznacza trendy i pobija kolejne rekordy. Tytuł, który po prostu trzeba mieć!  


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl