TrooM x ka-meal "Querella" ujawnia tracklistę

MiniaturkaMamy przyjemność zaprezentować tracklistę długo oczekiwanej płyty duetu TrooM x ka-meal. Premiera albumu zatytułowanego "Primus Luporum" zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2014 roku.

 

Na płycie usłyszymy zarówno cenionych podziemnych (reprezentant Aptaun Support – Enson, kojarzony z SB Maffiją - Hary), jak i mainstreamowych (reprezentant Stoprocent – Bonson, reprezentant Fandango – Mam Na Imię Aleksander) raperów, którzy swoimi zwrotkami dodali różnorodności i kolorytu płycie 'Primus Luporum'. Jednocześnie pragniemy przypomnieć wszystkie single, które dotychczas pojawiły się się w internecie i promują płytę duetu TrooM x ka-meal.

Zdjęcie

Tracklista:

01. Lotos
02. Passolini (feat. Świnia, Enson)
03. Xylo
04. Burza
05. Myślokształt
06. Amen (feat. Bonson)
07. Primus Luporum
08. Larry, Staph!
09. Sphinx
10. Chimeryczny
11. Flu-O-Rescent (feat. Hary) v 12. insomnia. (feat. Mam Na Imię Aleksander)
13. Querela
14. Blaq Rosse

Duet TrooM x ka-meal to nietuzinkowe połączenie młodości, świeżości muzycznej i ugruntowanego gustu artystów. TrooM to jeden z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia (zaledwie 97 rocznik!), ka-meal to autor świetnie przyjętej epki pt: 'Instrumentals vol. 1', znany ze współpracy z raperami takimi jak: Bones (USA), Quebonafide, Kuba Knap, Kuban.

'Primus Luporum' to efekt długiej i mozolnej pracy, który zaskoczy niejednego słuchacza w Polsce. Industrialne, cloudowe brzmienia ka-meala w połączeniu z nieszablonowym rapem TrooMa dają piorunujący efekt. 'Primus Luporum' jest premierowym wydawnictwem od 3/4 UDGS Label.


Źródło: www.netfan.pl/3/4 UDGS Label