Weź udział w konkursie z grupą One Direction

MiniaturkaŚwiatowa sensacja – grupa One Direction ogłosiła, że kolejnym singlem z płyty „Midnight Memories” będzie piosenka „You & I”. Jest to czwarty utwór promujący album bijący rekordy popularności na całym świecie.

 

W Polsce album osiągnął status Podwójnie Platynowej Płyty. „You & I” to dojrzała, wzruszająca ballada, której twórcami są Julian Bunetta, Jamie Scott oraz John Ryan (autorzy 2 poprzednich hitów zespołu „Best Song Ever” i „Story Of My Life”). Teledysk wyreżyseruje Ben Winston (autor filmu o One Direction -„This Is Us” i obrazów do ich wcześniejszych przebojów: “Best Song Ever” i “Story Of My Life”). Premiera klipu zaplanowana dokładnie za tydzień, tj. 18 kwietnia. EP-ka „You & I” zawierać będzie niepublikowane do tej pory wersje tytułowego utworu oraz remiks „Big Payno” przygotowany (po raz pierwszy!) przez Liama!

Zdjęcie

W najbliższych tygodniach, fani pod kierunkiem Liama będą mieli okazję stworzyć własną wersję remiksu utworu „You & I” Od piątku fragment remiksu Liama jest dostępny na profilu One Direction na Soundcloud. Znajduje się tam również gotowa do ściągnięcia ścieżka wokalna. Na jej podstawie fani mogą przygotować własny remiks, aby następnie udostępnić go w grupie „You & I – The Remixes”. Liam co tydzień opublikuje playlistę ulubionych remiksów przygotowanych przez osoby biorące udział w zabawie.

One Direction to Najlepiej Sprzedający się Artysta w 2013 według IFPI (Światowa Organizacja Przemysłu Fonograficznego). Jeszcze przed premierą w listopadzie, ich „Midnight Memories” stała się najczęściej zamawianą płytą w serwisie iTunes. Jako pierwszy zespół w historii ich trzy kolejne płyty zadebiutowały na #1 amerykańskiego zestawienia Billboard, a album osiągnął #1 sprzedaży w 31 krajach. Na początku 2014 r. chłopaki zostali uhonorowani kolejnymi 2 nagrodami Brit Awards w kategoriach: Sukces Światowy oraz Najlepszy Brytyjski Teledysk za „Best Song Ever”. Najbliższe miesiące to kolejna trasa koncertowa na największych stadionach świata.

Tracklista „You & I” :
1. You & I (Radio Edit)
2. You & I (Big Payno Remix)
3. You & I (Duet Version)
4. You & I (Piano Version)
5. Exclusive Message From One Direction *PRE-ORDER ONLY TRACK


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl