Premiera: Paolo Nutini "Caustic Love"

MiniaturkaPaolo Nutini na swój nowy, studyjny album kazał nam czekać blisko pięć lat. 14 kwietnia 2014 roku na sklepowych półkach ukazała się wyczekiwana przez fanów płyta zatytułowana „Caustic Love”.

 

Umiejętnościami 27-letniego artysty zachwycają się polscy wykonawcy. Igor Herbut, wokalista zespołu LemON, napisał na swoim oficjalnym profilu Facebook: „Grubość… kochani. Dobra emocja… Dobrze działa wszystko”. Do zapoznania się z umiejętnościami młodego artysty zachęca swoich fanów Mela Koteluk: „Talent. Świetnie się słucha! Sprawdźcie koniecznie”.

Okładka

Również Misia Furtak z Tres B doceniła umiejętności Paolo Nutiniego. Mówi się o nim, że jest jednym z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia. Paolo Nutini ma głos tak dojrzały, że wydaje się, iż słyszymy wokalistę z kilkudziesięcioletnim stażem. Głęboki, ciepły, mocny, delikatnie zachrypnięty. A Paolo Nutini 9 stycznia 2014 roku skończył dopiero 27 lat! Jak na tak młodego twórcę, Szkot osiągnął bardzo wiele i od ładnych paru lat zaliczany jest do światowej czołówki wokalistów i kompozytorów. Ma niewiarygodny talent i doskonałe wyczucie, dzięki któremu tak zgrabnie łączy w swoich piosenkach różne style.

Przypomnijmy, że wielka kariera Paolo Nutiniego zaczęła się w 2006 roku, gdy zachwycił świat debiutancką płytą "These Streets", która tylko na Wyspach sprzedała się w nakładzie ponad 1,5 mln egzemplarzy. Wynik ten powtórzył wydany trzy lata później album "Sunny Side Up", który dał Paolo nominację do prestiżowych nagród Ivor Novello oraz BRIT Awards.


Źródło: www.netfan.pl/www.parlophonemusic.com