Dixon37 ft. Sokół, O.S.T.R. "Jestem z Tobą"

MiniaturkaUtwór „Jestem z Tobą" to jeden z kluczowych singli promujących album Dixon37 zatytułowany „OZNZ". Nagranie zostało wyprodukowane przez Jarusa, a oskreczowane przez DJ'a Gondka.

 

Gościnnie w utworze pojawił się Sokół oraz O.S.T.R. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane w Warszawie przez Maćka Lipińskiego z ekipy ML Filmz dzięki wsparciu marek OSW, Patriotic oraz Dixon37. Dixon37 to przede wszystkim ekipa z krwi i kości, którą tworzą ludzie z całej Warszawy, nie tylko raperzy, ale również sportowy czy osoby związane ze sceną graffiti. Zespół wywodzący się z Ursynowa i Mokotowa reprezentują Kafar, Michrus, Rest oraz Saful.

Zdjęcie

Gościnnie na krążku OZNZ pojawili się Ero, Siwers, Paluch, Sowa, Żary, Peja, Bonus RPK, Dudek RPK, Lukasyno, Bilon, Miodu, Sokół, O.S.T.R., Bosski (Firma), Stefan (Miejski Przekaz), Tadek (Firma) oraz Młody Krasul. Warstwa muzyczny płyty to zasługa takich producentów jak Szczur, Klimson, DNA, Songo, Tymek, Jarus, Goofer, Chlebson, Adek, Adam R.. DJ'e: DJ Gondek, DJ Hardcut, DJ Grubaz.


Źródło: www.netfan.pl/www.steprecords.pl