Farba: Posłuchaj nowego singla "Jupitery"

MiniaturkaLedwo przyszła wiosna, a Wy już marzycie o długich, letnich, zwariowanych nocach? O imprezach w blasku tytułowych jupiterów, gdzie moglibyście się bawić i tańczyć aż do utraty sił?

 

Proszę bardzo FARBA i nowy singiel „Jupitery” zabiorą Was tej nocy na najlepszą imprezę w mieście rodem z „Gorączki Sobotniej Nocy”. Jak mówi liderka zespołu, wokalistka JOKO czyli Joanna Kozak „W tym numerze zawarłam wszystko to, co chciałabym znaleźć na klubowym parkiecie, czyli szybkie tempo, energię, wir tańca, pożądanie, ogień i pragnienie. Chciałam by przy tej piosence każdy się świetnie bawił i poczuł brak grawitacji.”

Okładka

„Jupitery” to pierwszy numer, z długo wyczekiwanej czwartej płyty FARBY. Po raz pierwszy całą muzykę na płytę napisała sama wokalistka, która jest autorką też wszystkich tekstów na tym krążku. Za produkcję i aranże odpowiada Wojtek Horny, czyli członek legendarnego zespołu O.N.A.,a obecnie klawiszowiec zespołu KOMBII. Dzięki tej współpracy płyta jest eklektyczna, miesza style, dotyka różnych klimatów. Bywa taneczna, dynamiczna, drapieżna, czasem nawet mroczna, by po chwili dać nam sporą dawkę optymizmu, spokoju i melancholii. Pierwszy singiel „Jupitery” zabiera nas jednak na taneczny parkiet, bo przy tym utworze nie można stać, tylko jak śpiewa JOKO „tańczyć do utraty sił”.


Źródło: www.netfan.pl/Inf. prasowa