Nowy album Lily Allen na początku maja

MiniaturkaCierpliwość fanów piosenkarki Lily Allen, oczekujących na pierwszy po blisko pięcioletniej przerwie album angielskiej gwiazdy, zostanie nagrodzona na początku maja tego roku.

 

Właśnie wtedy będzie mieć premierę trzeci krążek artystki, zatytułowany "Sheezus". Premiera albumu "Sheezus" nastąpi 5 maja 2014. Przypomnijmy, że krążek zwiastowało parę bardzo udanych singli, które narobiły sporego zamieszania w mediach i na listach przebojów. Choćby ironiczny "Hard Out Of Here" (dziewiąta pozycja w brytyjskim notowaniu singlowym), a także "Air Baloon" (miejsce siódme).

"Sheezus" to następczyni płyty "It's Not Me, It's You" z 2009 roku, która zdobyła szczyt brytyjskiego notowania albumów i trzykrotnie pokryła się na Wyspach platyną. Krążek wyprodukował Greg Kurstin (m.in. Ke$ha, P!nk, Kelly Clarkson), poza piosenką tytułową, której brzmienie nadał amerykański producent hiphopowy DJ Dahi, a także "Air Balloon", którą wyprodukował Szwed Shellback (naprawdę Karl Johan Schuster).

Okładka

Płyta "Sheezus" już zbiera rewelacyjne opinie. "Jeśli spojrzymy na współczesną scenę pop, Lily Allen jest na niej niczym kaktus na pustyni" – tak barwnie oddał słowami jakość krążka recenzent serwisu Shortlist. "Brytyjskie kobiety czekały na twój album, a ty nie zawiodłaś" – napisano w "Daily Telegraph". Peany na cześć płyty można przeczytać również na stronach "NME" oraz "Esquire".

Premierę albumu "Sheezus" poprzedzi singel "Our Time", do którego przezabawny i mocno imprezowy klip można obejrzeć na tej stronie.

Przypominamy przy okazji, że Lily Allen będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2014. Angielka wystąpi 13 czerwca na Warsaw Stage, na Stadionie Narodowym.


Źródło: www.netfan.pl/www.warnermusic.pl