Sound Rescue 3.0 - narzędzie do ratowania starych nagrań

Obrazek

 Sound Rescue to potężny program, służący do czyszczenia starych nagrań i zgrywania ich bezpośrednio na komputer. Pomaga usunąć lub znacznie zredukować trzaski i szumy z zachowaniem autentyczności brzmienia i wysokiej jakości. Przenoszenie materiału z płyt winylowych lub kaset magnetofonowych jeszcze nigdy nie było tak proste!

Sound Rescue 3.0 to doskonałe rozwinięcie możliwości programów do edycji audio i nagrywania płyt CD, w szczególnosci jeśli mowa o przywracaniu blasku skarbom zawartym na taśmach, winylach, a nawet na starych plytach pokrytych szelakiem.

Program ten powstał z myślą o użytkowniku, który nie chce spędzić długich godzin na nauce skomplikowanych procedur procesowania audio i dostosywaniu poszczególnych parametrów w innych programach tego typu. Oba główne moduły procesowania sygnału, DeScratcher i DeNoiser, wymagają ustawienie jedynie dwóch parametrów w celu rozpoczęcia oczyszczania, co zajmuje dosłownie chwilkę, a efekty można porównywać na bieżąco. Dodano także specjalistyczne filtry do dalszej obróbki. Ponadto program posiada filtr basu i wysokich tonów i niepowtarzalny procesor audio, dzięki czemu zachowasz odpowiedni balans brzmienia i ożywisz swoje stare nagrania.

 Obrazek