The Fighter Midi 3D - kosmiczny kontroler

MiniaturkaOd kilku dni w Internecie dostępna jest zapowiedź przełomowego urządzenia DJTT - Kontrolera The Fighter Midi 3D. Sprzęt jest wyposażony w  16 arkadowych przycisków RGB i w możliwość w pełni trójwymiarowego śledzenia ruchu w przestrzeni.

Najnowszy model kontrolera nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Dostawa pierwszej partii sprzętu dla DJ Tech Tools i kilku ekskluzywnych sklepów ze sprzętem DJ'skim na świecie jest planowana na koniec marca/początek kwietnia.

Zdjęcie

Na stronie http://www.djtechtools.com istnieje możliwośc zakupu starszych modeli kontrolerów Midi Fighters. Klasyczna wersja Fighter Midi jest dostępna na zamówienie w cenie 179 dolarów. Natomiast Midi Fighter Pro jest wart 299 dolarów i oferuje specyficzny tryb pracy. Jest przeznaczony dla DJ'ów dla których liczy się solidny i analogowy system obsługi. Klienci, którzy zakupili starszy model kontrolera w ciągu ostatnich 30 dni mogą wymienić go na najnowszą wersję 3D.

Zdjęcie

Najważniejsze funkcje Kontrolera The Fighter Midi 3D:

- wysokiej jakości w pełni konfigurowalne arkadowe przyciski RGB
- 4 rzędy kontrolek
- 6 przycisków bocznych
- Pasek opcji zakładany na rękę służący do kontrolowania urządzenia
- Patent Pending - w pełni trójwymiarowa możliwość śledzenia 5 poziomów ruchu
- Stabilne gumowe elementy
- Żyroskop, akcelerometr oraz kompas dla udoskonalenia orientacji śledzenia ruchu przez urządzenie

Cena kontrolera to 249 dolarów. Do urządzenia w zestawie dołączone jest oprogramowanie konfiguracyjne Midi Fighter, bezpiecznik oraz niebieski kabel USB.