DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

ALERGEN-RECENZJA PŁYTY

Alergen okladkaGenów nie oszukasz. Po rodzicach, oprócz zamiłowania do muzyki, odziedziczyć można również skłonność do alergii. A co, jeśli ten problem cywilizacyjny może symbolizować coś dobrego?Kwartet z Krakowa bawi się w swojej etykietkami muzycznych stylów, żongluje rockiem, popem i radosnym punkiem.  Debiutancki album przynosi 14 potencjalnych przebojów - utworów prostych, acz melodyjnych i różnorodnych. Świetne riffy, ciekawe rozwiązania w sekcji rytmicznej - ukłony dla chłopaków, są świetnymi instrumentalistami. Raczą słuchaczy całą paletą nastrojów - od mocnego, amerykańskiego grania ("Twoja gra", "Nie musisz się bać") przez ciepły rock ("Niebieski wiatr", "Gdy umiera muzyka"), po niemal nostalgiczne ballady ("Miłość jest banałem").Nie dziwi wybór na single "Kiedy odejdziesz", "Razem z nami" czy przebojowa "Gorąca krew". Można się wzbraniać, ale po kilku przesłuchaniach samemu śpiewa się teksty. A teksty również są różnorodne - od radości życia, przez problemy i prozę codzienności po uczucia. Ale największą zaletą tego krążka są melodie, które dzięki świetnej produkcji brzmią przestrzennie i dynamicznie. Cieszą dodatki i smaczki, jak np. saksofon ("Na przystanku"), smyki i klawisze. To pokazuje elastyczność i pomysłowość twórców. Ten materiał ma ogromny potencjał koncertowy (czego liczne wyróżnienia i występy festiwalowe są zresztą doskonałym potwierdzeniem).Alergen uczula. Ale tak jak w medycynie, tak i w muzyce, najlepszych odczulaniem jest kontakt z alergenem. W tym wypadku - słuchanie. Bo naprawdę jest czego i warto tego grania słuchać.
https://soundcloud.com/flash-entertainment-pm/alergen-goraca-krew-low-quality

Jesteś tutaj: Home Testy Światło News ALERGEN-RECENZJA PŁYTY