DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Trzecia edycja Otwartych Wtorków z NuPlays

Miniaturka8.04 ruszyła III edycja Otwartych Wtorków z NuPlays – konkursu dla młodych zespołów, organizowanego przez NuPlays i warszawski klub Progresja Music Zone. W trakcie konkursu odbędzie się 15 koncertów.

Czytaj więcej...

Premiera książki: "Polskie firmy fonograficzne”

Miniaturka1 kwietnia 2014 roku ukazała się książka zatytułowana „Polskie firmy fonograficzne” K. Bidzińskiego wydana w wersji cyfrowej (PDF) przez Music Press & Media. W przygotowaniu wersja tradycyjna.

Czytaj więcej...

Telewizja 4fun.tv obchodzi swoje 10-te urodziny

Miniaturka10 lat temu kanał 4fun.tv zrewolucjonizował telewizyjną rozrywkę dla młodych ludzi. 14 lutego 2014 roku, najbardziej muzyczna, interaktywna i nowatorska stacja będzie obchodzić okrągłe urodziny.

Czytaj więcej...

WiMP HiFi: Najwyższa jakość dźwięku w Polsce

MiniaturkaSerwis WiMP udostępnia w Polsce usługę bezstratnego strumieniowania muzyki – WiMP HiFi. Każdy komu zależy na najwyższej jakości dźwięku może słuchać ponad 23 milionów utworów w formacie bez kompresji.

Czytaj więcej...

Sieciowa rewolucja czyli jak konsumujemy muzykę

MiniaturkaInternet jest dla prawie połowy Polaków głównym źródłem pozyskiwania muzyki. Płyty winylowe czy CD? A coż to takiego? Czy za muzykę trzeba płacić? Kto jeździ na koncerty i festiwale muzyczne?

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home MassMedia