DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Terminal Mix 2 - nowy kontroler Serato

Miniaturka

Niemiecka firma Reloop zaprezentowała kolejny kontroler DJ’ski Terminal Mix 2, mniejszy odpowiednik Reloop Terminal Mix 4. Z zewnątrz przypomina kontroler Reloop Jockey 3, lecz w odróżnieniu od niego Terminal Mix 2 przeznaczony jest do systemu Serato. Do urządzenia dołaczony jest program “Serato DJ Intro”.

Podstawowymi funkcjami kontrolera są: wzmocnienie gain, usprawniony dostęp biblioteki, nakładanie filtrów, kontrola krzywej cięcia crossfadera, 15,5mm grubości aluminiowe talerze pokryte winylem, wyjścia zbalansowane Jack i niezbalansowane RCA, dwie warstwy we wszystkich ośmiu przyciskach kontroli sampli, cue pointy oraz smart looping.

Zdjęcie 

Suwaki pitch posiadają dużą rozdzielczość, a sygnał mikrofonu (z EQ) może być przesyłany w różny sposób, między innymi przez program. Do dyspozycji jest jedno wejście dla sygnału zewnętrznego (zarówno phono jak i line).
Terminal Mix 2 powinien pojawić się na rynku lada dzień.

Jesteś tutaj: Home Miksery Terminal Mix 2 - nowy kontroler Serato