DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

RMX 1000 - poszerza DJ'skie horyzonty

MiniaturkaPrzedstawiamy nowe urządzenie od Pioneera. Jest nim RMX - 1000. Ten nowy wynalazek daje szersze możliwości jeśli chodzi o techniki DJ'skie i pozwala na bardziej kreatywne działania DJ'a.

RMX - 1000 pozwala tworzyć bardziej intuicyjne i różnorodne miksy dzięki opcjom Scene FX, Isolate FX, X-PAD FX oraz Release FX. Ponadto urządzenie pozwala na dostosowywanie efektów i parametrów. Dzięki wsparciu wtyczek VST/AU może być używane do produkcji muzyki oraz miksowania.

ZdjęciePodstawowe dane techniczne:

Wejścia: RCA pin jack x 1
Phono jack (jedna czwarta) x 1
Wyjścia: stykowe RCA x 1
Phono jack (jedna czwarta) x 1
Inne porty: USB x 1 portu B
Częstotliwość próbkowania: 48 kHz
/ D i D / A 24bit
Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20 kHz
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,005% lub mniej
Stosunek: S / N 102 dB
Pomieszczenie: WC 20 dB
Oprogramowanie: remixbox ™, RMX-1000 Plug-in
Wymiary zewnętrzne: 334 mm (szer.) x 157 mm (gł.) x 57 mm (wys.)
Waga: 1.3 kg

Jesteś tutaj: Home Miksery RMX 1000 - poszerza DJ'skie horyzonty