ALERGEN-RECENZJA PŁYTY

Alergen okladkaGenów nie oszukasz. Po rodzicach, oprócz zamiłowania do muzyki, odziedziczyć można również skłonność do alergii. A co, jeśli ten problem cywilizacyjny może symbolizować coś dobrego?Kwartet z Krakowa bawi się w swojej etykietkami muzycznych stylów, żongluje rockiem, popem i radosnym punkiem.  Debiutancki album przynosi 14 potencjalnych przebojów - utworów prostych, acz melodyjnych i różnorodnych.

Alicia Keys przedstawia "The Amazing Spider-Man 2"

MiniaturkaWielkimi krokami zbliża się premiera zarówno filmu o słynnym Spidermanie, jak i pochodzącej z niego ścieżki dźwiękowej zatytułowanej „The Amazing Spider-Man 2 (Niesamowity Spider-Man 2)”.

Statuetki Brit Awards 2012 rozdane!

Miniaturka

21 lutego odbyła się gala wręczenia nagród BRIT Awards 2012. Dwie statuetki, w tym najważniejszą, bo za album roku, otrzymała Adele. Tą samą ilość nagród odebrał brytyjski debiutant, Ed Sheeran. Adele dopiero

Już w czwartek Gala VIVA Comet!

Miniaturka

23 lutego (czwartek) odbędzie się jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce - Gala VIVA Comet! Już za kilka godzin dowiecie się czy artyści na których głosowaliście otrzymają zasłużone nagrody.

Zremiksowany Renaissance Man

Miniaturka

Duet Renaissance Man zapowiedział wydanie albumu z remiksami, na którym znajdą się interpretacje autorstwa m.in. Matthew Herberta, WhoMadeWho oraz Paula Woolforda.