Pewex - Szlachta Nie Pracuje284

PeWeX – Szlachta Nie Pracuje – muzyczna propozycja od grupy PeWeX, jak zwykle lekko prześmiewcza i jak zwykle mocno przebojowa. „Szlachta Nie Pracuje” to popularny zwrot na portalach społecznościowych, wstawiany często w pozycji „praca”.

NeoMoMo: Projekt MoMo, Meli Koteluk i Mariki

MiniaturkaAnia MoMo Ołdak, Mela Koteluk i Marika spotkały się 10.04 w warszawskim Muzeum Neonów, aby nagrać pierwsze dwa odcinki nowego projektu muzycznego NeoMoMo, którego inicjatorką jest Ania Ołdak.

ALERGEN: Spór o studio z Donatanem i Cleo

MiniaturkaNareszcie jest dostępna! Długo wyczekiwana płyta wschodzącego zespołu ALERGEN. Już za kilka dni, bo 10 maja 2014 roku trafi ona na półki najlepszych sklepów muzycznych w całej Polsce.

Legenda muzyki pomogła grupie Coldplay!

MiniaturkaPracował z gwiazdami muzyki disco i popu, a także przy soundtrackach do tak kultowych filmów jak "Człowiek z blizną" i "Flashdance". Teraz wspomógł swoim ogromnym talentem zespół Coldplay. Kto taki?

Perfect nagra dla Agencji Muzycznej Polskiego Radia

MiniaturkaAgencja Muzyczna Polskiego Radia podpisała kontrakt płytowy z zespołem Perfect – gwiazdą tegorocznego Lata z Radiem. Nowy, długo oczekiwany, studyjny album zespołu ukaże się na rynku 9 czerwca.

Trakmajster - "Gzyms"

House, breakbeat, trap, dancehall i wiele więcej – tego możecie spodziewać się po debiutanckiej płycie DJ-a Trakmajstra "Gzyms". Album, na którym znajdziecie oczywiście przebój "Gdzie jest Zbyszek?" ukaże się w pierwszej połowie 2014 roku.

"Człowiek emocji" - zobacz teledysk do utworu

MiniaturkaPod jakim pretekstem spotkali się na jednej płycie rockman Piotr Cugowski i mistrz popowej ballady Andrzej Piaseczny? Jaka idea połączyła Tomka Szczepanika, lidera Pectus i Łukasza Zagrobelnego?

Kłyżu: Laureat konkursu "Łap bit, daj hit!"

MiniaturkaW tym tygodniu Laboratorium MaxFlo powiększa się o kolejnego rekruta, Kłyża. Swoją przygodę z MaxFloLabem artysta rozpoczyna utworem „Sztuka latania”, którym zwyciężył w konkursie „Łap bit, daj hit!”.

Już w maju nowy teledysk Honoraty Skarbek

MiniaturkaHonorata Skarbek Honey kończy właśnie pracę nam nowym teledyskiem do piosenki pod tytułem „GPS”. Klip był kręcony w kwietniu, na malowniczej wyspie - Malcie. Odpowiada za niego duet Grymuza&Lewicka.

K2 spotka się z fanami w sobotę o 17.00

MiniaturkaJuż w najbliższą sobotę w katowickim Silesia Crime Shopie debiutancki krążek promować będzie K2. Spotkanie rusza o godz. 17 przy ul. Wawelskiej 3 Na sklepowe półki ANATOMIA trafiła 4 kwietnia.