Najnowszy klip SB już w sobotę!

MiniaturkaJuż w najbliższą sobotę (1 września) odbędzie się premiera klipu producenta hip-hopowego o pseudonimie SB. Muzyk zaprosił do współpracy dwóch uznanych raperów Lukasyna i Wigora.

SB to jeden z najnowszych artystów, który rozpoczął współpracę z wytwórnią Rycha Peji - RPS Enterteyment. Premiera płyty „Struktura dźwięków” SB planowana jest na 20 października.

Teledysk zostanie zrealizowany do utworu „Jutro lepsze niż dziś”. SB zaprosił do tego kawałka dwóch ważnych na polskiej scenie raperów, Lukasyna który już 14 lipca wydaje własny album oraz znanego z formacji Mor.WA Wigora. Obaj nagrali na płytę SB niezależne od siebie autorskie produkcje. Przedsmak całości można sprawdzić na trailerze zapowiadającym klip do „Jutro lepsze niż dziś”. Klip będzie miał charakter animowany w połączeniu z żywymi postaciami.

Zdjęcie

"SB to kolejne urozmaicenie folkloru mojej wytwórni" – mówi Rychu Peja. "Postawiłem tym razem na świetnego producenta i już wiem, że album „Struktura dźwięków” będzie ważnym wydawnictwem na scenie hip-hop w 2012 roku i mocnym akcentem w RPS Enterteyment" – dodaje. Dzień przed premierą, 30 sierpnia odbędzie się wywiad z SB w ełckim radiu (http://www.bayerfm.eu/). Audycja Rap Seszyn, godzina 20:00.

Premiera płyty „Struktura dźwięków” odbędzie się 20 października bieżącego roku. Projekt będzie połączeniem utworów instrumentalnych oraz około 12 kawałków z udziałem, raperów, wykonawców reggae i wokalistek. Wszystkie bity powstały w klasyczny sposób: sampler plus woski gównie z lat 70. Każdy dźwięk pochodzi z płyty winylowej od stóp, werbli, hi-hatów po basy sample itp. Na płycie pojawią się tacy artyści jak: Lukasyno (NON Koneksja), Had Hades (Hi Fi Banda), Wigor (Mor.W.A), PMO (Domun), Verte (Wice Wersa), Tutor, Te-Tris, Monilove, Bas Tajpan, Proceente, Green, Kubson, B-2, MadMajk (Singledread), Baron Black, Siódmy (Echinacea), DJ Krug, DJ Fejm czy DJ Kodobeast.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl