Reklama

  GrubSon i BRK rozpoczynają podbój klubów

  MiniaturkaW najbliższy weekend startuje trasa koncertowa GrubSona i BRK, którzy w maju tego roku wypuścili wspólny materiał, pt. „Gruby Brzuch”. Charyzmatyczni artyści zagrają 18 koncertów w najlepszych polskich klubach muzycznych.

  Show w wykonaniu GrubSona i BRK to energiczny spektakl podparty szczerymi oraz bezkompromisowymi tekstami. Występy raperów to także dużo humoru i przede wszystkim świetna muzyka, która porywa tłumy zebrane pod sceną. To właśnie koncerty są żywiołem rybnickiego wokalisty, który wchodząc w interakcje z fanami czuje się najlepiej. Pierwszy koncert w ramach trasy został zaplanowany na najbliższy piątek w bielskim klubie RudeBoy. Występ GrubSona i BRK poprzedzi występ gruby Heavy Mental, w składzie: DJ HWR, Biak oraz Młody.

  Najnowsza płyta „Gruby Brzuch” to pełen pozytywnej energii, zróżnicowany muzycznie materiał, który został wzbogacony gościnnymi występami artystów wspierających GrubSona podczas koncertów – Jareckiego, Bu czy Jotosklei. Dotychczas wydawnictwo było promowane teledyskami do utworów „Zacieszacz” oraz „Złap za...”. Od premiery wydawnictwo regularnie pojawia się w zestawieniu najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce, OLIS (w drugim tygodniu na rynku album wskoczył na pierwsze miejsce). Najbliższe koncerty to okazja do usłyszenia najbardziej znanych i lubianych utworów GrubSona oraz kawałków pochodzących z najnowszej płyty nagranej wspólnie z BRK.

  Zdjęcie

  Trasa koncertowa obejmie następujące miasta:

  14.09 – Bielsko-Biała / Rude Boy
  15.09 – Lublin / Graffiti Club
  21.09 – Opole / NCPP
  22.09 – Legnica / Spiżarnia
  28.09 – Gorzów Wielkopolski / Metronom Club
  29.09 – Poznań / Eskulap
  05.10 – Kraków / Fabryka
  06.10 – Gliwice / Fabryka Drutu
  26.10 – Rzeszów / Wytwórnia
  27.10 – Katowice / Mega Club
  9.11 – Sopot / Sfinks
  10.11 – Warszawa / Proxima
  11.11 – Wrocław / Alibi
  30.11 – Białystok / Klub Węglowa
  1.12 – Olsztyn / Andergrant
  7.12 – Łódź / Dekompresja
  14.12 – Bydgoszcz / Estrada
  15.12 – Szczecin / DK Słowianin
  Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4616938
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.