"R.I.P." nie był napisany dla Rihanny!

MiniaturkaPorównywana często do Rihanny Rita Ora, która w tym roku sama może pochwalić się trzema numerami 1 („Hot Right Now”, „How We Do (Party)” i „R.I.P”), postanowiła stanowczo zdementować plotki, jakoby ten ostatni utwór miał być pierwotnie napisany dla Rihanny.

„Ten kawałek nie powstał dla niej” – zaprzeczyła w niedawnym wywiadzie dla brytyjskiej prasy. „Nie obchodzi mnie, czy ktoś jej go prezentował czy nie. Kiedy ja go usłyszałam, wiedziałam, że musi być mój. Byłam gotowa nawet o niego walczyć!” – śmieje się.

Zdjecie

Instynkt jej nie zawiódł – singiel „R.I.P” nagrany w duecie z Tinie Tempah zaraz zadebiutował od razu na 1. miejscu listy sprzedaży singli UK Top40, idąc w ślady poprzednich piosenek Rity. Debiutancki album Rity Ory „Ora” nagrany dla dowodzonej przez Jay-Z wytwórni Roc Nation ukaże się w Europie 23 października i oprócz singlowych przebojów zawierać będzie również duety z J Cole’m i wokalistą The Black Eyed Peas – will.i.am’em. Następnym singlem z płyty będzie utwór, do którego zapętlania w kółko przyznała się na swoim blogu sama Beyonce – „Shine Ya Light”.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl