Armin i jego klubowe podsumowanie roku

Seria wydawana od wielu lat, która do tej pory święciła triumfy wyłącznie w USA i krajach Beneluksu. Teraz wkracza na polski rynek z magicznym zestawem najlepszych klubowych utworów, które ukazały się w 2011 roku.

Dwie płyty, 89 utworów, ponad 2 godziny najlepszego klubowego grania! Armin van Buuren prezentuje „A State Of Trance Year Mix 2011”, czyli podsumowanie roku najpopularniejszej radiowej audycji na świecie. Wybrane przez słuchaczy i zmiksowane przez najlepszego DJ’a wszechczasów.

Nie mogło tu zabraknąć największych gwiazd sceny EDM, wśród których m.in. Paul Oakenfold, Sander Van Doorn, Above & Beyond, Cosmic Gate, Ferry Corsten, ATB, Dash Berlin, Markus Schulz, Gareth Emery, Orjan Nilsen, Aly & Fila, Lange, W&W i sam Armin Van Buuren. Miłą niespodziankę stanową polskie akcenty, czyli Tiddey i Arctic Moon. Takiego muzycznego podsumowania nie znajdziesz na żadnej innej płycie! Najnowsza odsłona kultowej serii „A State Of Trance Year Mix” to perfekcyjny zbiór najlepszych hitów, przy których cały klubowy świat bawił się w ostatnich 12 miesiącach. Tego po prostu nie można przegapić. Premiera już 13.02.2012 !

Źródło: topdj.pl