Reklama

  Noworoczna kompilacja od Paula Oakenfolda

  Paul Oakenfold, podobnie jak wielu innych znanych kolegów po fachu prowadzi swoją audycję radiową pod nazwą Planet Perfecto, podczas której każdego tygodnia 15 milionów słuchaczy z 44 krajów przenosi się do świata hipnotycznych dźwięków i pulsującej energii.

  Dwupłytowa kompilacja „We Are Planet Perfecto Vol. 01” to nowa seria wydawnictw tego legendarnego DJ’a i producenta. Na dwóch krążkach znalazło się aż 38 utworów, wśród których najciekawsze pozycje z radiowego show Paula Oakenfolda i nadchodzące nowości z labela Perfecto Records.

  Oprócz nowych produkcji i odświeżonych wersji starszych kompozycji słynnego Brytyjczyka usłyszymy tu również takie gwiazdy jak Lange, Arty, Talla 2XLC, polskiego producenta Paula Millera, Garetha Emery, Sonic Element, DJ’s United - wspólny projekt Oakenfolda, Armina Van Buurena i Paula Van Dyk’a, oraz Planet Perfecto Knights czy Man With No Name. Jego styl urzekł słuchaczy na całym świecie i sprawił że muzyka klubowa może dotrzeć do każdego, najbardziej wybrednego słuchacza. Premiera tego wydawnictwa planowana jest na 16.01.2012.

  Źródło: topdj.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4617103
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.