Noworoczna kompilacja od Paula Oakenfolda

Paul Oakenfold, podobnie jak wielu innych znanych kolegów po fachu prowadzi swoją audycję radiową pod nazwą Planet Perfecto, podczas której każdego tygodnia 15 milionów słuchaczy z 44 krajów przenosi się do świata hipnotycznych dźwięków i pulsującej energii.

Dwupłytowa kompilacja „We Are Planet Perfecto Vol. 01” to nowa seria wydawnictw tego legendarnego DJ’a i producenta. Na dwóch krążkach znalazło się aż 38 utworów, wśród których najciekawsze pozycje z radiowego show Paula Oakenfolda i nadchodzące nowości z labela Perfecto Records.

Oprócz nowych produkcji i odświeżonych wersji starszych kompozycji słynnego Brytyjczyka usłyszymy tu również takie gwiazdy jak Lange, Arty, Talla 2XLC, polskiego producenta Paula Millera, Garetha Emery, Sonic Element, DJ’s United - wspólny projekt Oakenfolda, Armina Van Buurena i Paula Van Dyk’a, oraz Planet Perfecto Knights czy Man With No Name. Jego styl urzekł słuchaczy na całym świecie i sprawił że muzyka klubowa może dotrzeć do każdego, najbardziej wybrednego słuchacza. Premiera tego wydawnictwa planowana jest na 16.01.2012.

Źródło: topdj.pl