Reklama

  Coldplay dziękuje fanom z Polski!

  MiniaturkaFani Coldplay z Polski, w ramach podziękowania za wspaniały koncert, który odbył się 19 września na warszawskim Stadionie Narodowym, zrobili filmik, który zespól umieścił na swoim Facebooku!

  Ci, którzy byli na koncercie i zapragną jeszcze raz przeżyć tę niesamowitą podróż oraz Ci, którzy nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu, już niedługo znowu będą mieli okazję zobaczyć Coldpay na scenie!

  19 listopada ukaże się płyta DVD „Live 2012”, która  przedstawia zapis występów grupy Coldplay zagranych w ramach przełomowej trasy koncertowej promującej album „Mylo Xyloto”.

  Film, pokazujący muzyków występujących na scenach w Madrycie, Paryżu, Los Angeles, Montrealu oraz podczas festiwalu Glastonbury, stanowi niepowtarzalny zapis innowacyjnych i spektakularnych koncertów Coldplay, które na żywo miały okazję podziwiać ponad trzy miliony fanów tłumnie zapełniających stadiony i hale widowiskowe na całym świecie.
  Na płycie zostały zawarte takie przeboje zespołu, jak Viva La Vida, Paradise, Charlie Brown, Clocks, Fix You, Yellow czy Every Teardrop is a Waterfall.

  Reżyseria: Paul Dugdale

  Dostępne formaty:

  CD/DVD (opakowanie wielkości CD )
  DVD/CD (opakowanie wielkości DVD)
  CD/BluRa

  Okładka

  Tracklista:

  1. MYLO XYLOTO
  2. HURTS LIKE HEAVEN
  3. IN MY PLACE
  4. MAJOR MINUS
  5. YELLOW
  6. VIOLET HILL*  *DVD only
  7. GOD PUT A SMILE UPON YOUR FACE
  8. PRINCESS OF CHINA
  9. UP IN FLAMES
  10.VIVA LA VIDA
  11.CHARLIE BROWN
  12.PARADISE
  13.US AGAINST THE WORLD
  14.CLOCKS
  15.FIX YOU
  16.EVERY TEARDROP IS A WATERFALL

  DVD BONUS TRACKS:
  DON’T LET IT BREAK YOUR HEART
  THE SCIENTIST


  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4545460
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.