Coldplay dziękuje fanom z Polski!

MiniaturkaFani Coldplay z Polski, w ramach podziękowania za wspaniały koncert, który odbył się 19 września na warszawskim Stadionie Narodowym, zrobili filmik, który zespól umieścił na swoim Facebooku!

Ci, którzy byli na koncercie i zapragną jeszcze raz przeżyć tę niesamowitą podróż oraz Ci, którzy nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu, już niedługo znowu będą mieli okazję zobaczyć Coldpay na scenie!

19 listopada ukaże się płyta DVD „Live 2012”, która  przedstawia zapis występów grupy Coldplay zagranych w ramach przełomowej trasy koncertowej promującej album „Mylo Xyloto”.

Film, pokazujący muzyków występujących na scenach w Madrycie, Paryżu, Los Angeles, Montrealu oraz podczas festiwalu Glastonbury, stanowi niepowtarzalny zapis innowacyjnych i spektakularnych koncertów Coldplay, które na żywo miały okazję podziwiać ponad trzy miliony fanów tłumnie zapełniających stadiony i hale widowiskowe na całym świecie.
Na płycie zostały zawarte takie przeboje zespołu, jak Viva La Vida, Paradise, Charlie Brown, Clocks, Fix You, Yellow czy Every Teardrop is a Waterfall.

Reżyseria: Paul Dugdale

Dostępne formaty:

CD/DVD (opakowanie wielkości CD )
DVD/CD (opakowanie wielkości DVD)
CD/BluRa

Okładka

Tracklista:

1. MYLO XYLOTO
2. HURTS LIKE HEAVEN
3. IN MY PLACE
4. MAJOR MINUS
5. YELLOW
6. VIOLET HILL*  *DVD only
7. GOD PUT A SMILE UPON YOUR FACE
8. PRINCESS OF CHINA
9. UP IN FLAMES
10.VIVA LA VIDA
11.CHARLIE BROWN
12.PARADISE
13.US AGAINST THE WORLD
14.CLOCKS
15.FIX YOU
16.EVERY TEARDROP IS A WATERFALL

DVD BONUS TRACKS:
DON’T LET IT BREAK YOUR HEART
THE SCIENTIST