P!nk w nowym klipie do piosenki "Try"!

MiniaturkaP!nk udostępniła właśnie teledysk do drugiego singla z ostatniej płyty „The Truth About Love”. Po gniewnym „Blow Me (One Last Kiss)” do promocji wybrano nieco spokojniejszy utwór „Try”. Mimo to, tak tanecznego klipu P!nk w swojej historii jeszcze nie miała!

W reżyserowanym przez Florie Sigismondi (The Cure) obrazie najważniejszą rolę pełni układ taneczny stworzony przez choreografa, aktora i kaskadera Sebastiana Stellę (Water For Elephans). Inspracją był tu rytualny taniec Apaczów – agresywny, akrobatyczny, a jednocześnie piękny i pełen wdzięku, fizycznie odzwierciedlający walkę między kobietą a mężczyzną. P!nk w teledysku partneruje nowojorski tancerz Colt Prattes. Jak twierdzi sama wokalistka: „Kręcenie tego klipu było najwspanialszym przeżyciem w mojej dotychczasowej karierze. To zdecydowanie mój najlepszy klip”.

Zdjęcie

Ostatni album P!nk ”The Truth About Love” ukazał się w połowie września i od razu trafił na szczyt Billboard Top 200. Promujący go singiel „Blow Me (One Last Kiss)” jest już oficjalnie jednym z największych przebojów w karierze P!nk – w Polsce od kilku tygodni utrzymuje się w czołówce najchętniej granych utworów w stacjach radiowych.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl