Pierwsza odsłona remiksu utworu "Katrina"

  MiniaturkaJest już dostępna pierwsza odsłona oficjalnego remiksu utworu Rafała Brzozowskiego i Libera pt. "Katrina". Wersja została stworzona przez młodego DJ'a i producenta muzycznego Mattheva Snyadovskiego.

  Rafał Brzozowski to polski muzyk i wokalista. Swoją karierę muzyczną rozpoczął poprzez udział w programie "Szansa na sukces" w 2002 roku, w którym otrzymał wyróżnienie. Wraz z Marcinem Kiljanem występował w zespole K. Martin. Od 2003 roku jest członkiem grupy Emigranci, a od 2007 roku gra w zespole Mono. W ubiegłym roku uczestniczył w programie  The Voice of Poland i odpadł przed samym finałem.

  Zdjęcie

  Od tego czasu artysta nagrał kilka singli, w tym utwór "Tak blisko", który w tym roku otrzymał nagrodę w kategorii Przebój Lata oraz zajął 2 miejsce na liście przebojów Polish Airplay Chart. Debiutancki album Rafała pod tym samym tytułem ukazał się w sierpniu. W tym samym miesiącu muzyk zdobył Srebrny Samowar na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej za utwór „Pozovi mienia ticho po imieni”.

  Dmitrij wł. Dmitrij Matthev Snyadovski to pochodzący z Ukrainy, lecz mieszkający w Polsce DJ i producent. Od kilku lat pracuje i zdobywa wiedzę związana z muzyką elektroniczną, technikami miksowania oraz programami do produkcji muzyki. Swój pierwszy sprzęt zakupił w ubiegłym roku.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4642621
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.