To jest szansa dla Ciebie!

Magazyn DJ WORLD ogłasza konkurs w którym główną wygraną jest udział w wydawnictwie płytowym o zasięgu ogólnopolskim! Jeśli jesteś producentem, wokalistką, wokalistą, reprezentujesz grupę, zespół muzyczny. Uważasz, że to co robisz/robicie jest warte przedstawienia szerszej publiczności, ślij swój materiał! Jeśli nie masz producenta ale czujesz w sobie wielki potencjał wokalny, również nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami!

Przed Tobą/Wami jedyna niepowtarzalna szansa aby zaistnieć "grubo i szeroko" na polskiej scenie muzycznej. Jedyna szansa aby zaistnieć na poważnie i konkretnie w polskich mediach. Jedyna szansa aby wyjść z cienia i zgarniać to co Wam się należy, przez pozytywny pryzmat tego co tworzycie!

DJ WORLD w ramach projektu "LABEL", nawiązał ścisłą współprace z czołowymi producentami muzyki pop, dance, club, hip-hop w Europie. Tym samym otwieramy Wam potencjalny przedsionek do muzycznej kariery w pełnym tego słowa znaczeniu! Już nie tylko w Polsce ale również w UE! Nawet jeśli Twoje produkcje nie są w 100% profesjonalne, to my je takimi możemy uczynić! Czasami najważniejszy jest po prostu pomysł!

Uwaga!!! Przesłany materiał musi być wyłącznie Waszym dziełem. Jeśli w utworze występują sample lub jakiekolwiek elementy zaczerpnięte z innych produkcji, musicie posiadać odpowiednie zgody, pozwolenia, które należy bezwzględnie dołączyć do przesłanych materiałów.

Produkcje należy przesyłać na nasz LABEL adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dajmy szansę wszystkim tym którzy mają talent! Wklejajmy to INFO gdzie tylko się da :)