KaRRamBa „Re-StaRRt” – premiera singla 23.10.12

MiniaturkaKaRRamBa – ostatnio znany z prześmiewczo-imprezowego projektu PeWeX (video: „Dziunia”, „Taki Jestem vs. Stachursky”, „Mam Yorka” , „Tap Madl”), którego jest twórcą, a debiutancki album grupy PeWeX „Haj$, Lan$ i Baun$” (Universal Music) pokrył się złotem, oznajmił w minioną niedzielę, w programie Tomasza Sianeckiego „Ciąg Dalszy Nastąpił” (TVN 24), że mimo sukcesu projektu PeWeX nie zrezygnował ze swojej pierwotnej twórczości i planuje w roku 2013 wydać swój kolejny – dwunasty już album, zatytułowany „Re-StaRRt”.

Tym razem będzie to album odbiegający od stylistyki rap/hip-hop – zarówno muzycznie jak i merytorycznie. Ogromny wpływ na zmianę dotychczasowej filozofii życia Artysty miało sierpniowe prywatne spotkanie KaRRamBy ze Snoop Dogg’iem, któremu KaRRamBa zadedykował tytułowy utwór z nadchodzącego albumu.

„Po 16 latach od premiery mojego pierwszego albumu „Boom! Bang!” (EMI) mam zupełnie inne spojrzenie na świat, a przede wszystkim na rzeczy, które kiedyś robiłem i wydawało mi się, że jestem ok. Przeszedłem przez mega piekło życiowe, dlatego postanowiłem moimi refleksjami podzielić się ze wszystkimi z nadzieją, że choć mała część słuchaczy wyciągnie z mojej nowej filozofii coś dobrego dla siebie i dla własnego, lepszego życia…”

Okładka