Amila Zazu pracuje nad kolejnym hitem!

MiniaturkaMłoda wokalistka Amila Zazu, o której głośno było niedawno za sprawą utworu „Without You (Pozdro z Piekła)" nagranego wspólnie z Doniem i DJ'em Remo, pracuje nad kolejnym utworem.

"Bardzo cieszę się, że mój najnowszy singiel „Without You (Pozdro z Piekła)" nagrany wraz Doniem i DJ'em Remo tak spodobał się słuchaczom" – mówi Amila. "Obecnie pracuję nad następnym, ale na razie nie chcę za dużo zdradzać. Muzyki lepiej słuchać, niż o niej mówić. Możliwe również, że pojawię się w duecie z jednym z artystów, których cenię, bo bardzo fascynuje mnie współpraca z osobami, które czują muzykę tak, jak ja" – dodaje.

Amila to młoda, obiecująca, polska artystka. Zagrała już wiele koncertów klubowych, ma w swoim dorobku płytę. Najważniejszy dla Amili jest kontakt z publicznością. Amila to wokalistka, która swą karierę muzyczną zaczęła, dzięki wygranej w ogólnopolskim castingu londyńskiej wytwórni płytowej RecPublica. Urzekła grono jury skalą swojego głosu i podpisała kontrakt w Wielkiej Brytanii. Wkrótce ukazał się jej pierwszy singiel „Something's gotta change”, który usytuował się wysoko na polskich listach przebojów. W promocji singla pomógł Amili teledysk nakręcony z udziałem Pawła Deląga i Jolanty Fraszyńskiej, a także obecność w wielu programach rozrywkowych takich jak „Dzień dobry TVN”, „Pytanie na śniadanie”, „Kawa czy herbata”.

Zdjęcie

Nad materiałem do debiutanckiego krążka Amili Zazu pracowali doskonali muzycy na co dzień współpracujący z takimi wokalistkami jak Whitney Houston czy Rihanna, co zaowocowało faktem, iż album „My Stories” uplasował się wysoko na Oficjalnej Liście Sprzedaży OLiS.

Muzyka Amili Zazu to nowoczesna mieszanka popu, dance i R&B, porównywana często do brzmień popowych amerykańskich artystów. Amila sama jest autorką tekstów do swych piosenek. Energia z jaką śpiewa oraz niespotykana subtelność jej głosu kształtują wyjątkowy styl oraz ukazują niezwykły talent artystki.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl