Patrycja Kawęcka prezentuje nowy klip

MiniaturkaNa przełomie lutego i marca 2013 planowana jest premiera debiutanckiego albumu “Egosekcja” Patrycji Kawęckiej, która była m.in. finalistką programu The Voice of Poland. Już dziś , prezentujemy singiel „Sadystka”, zapowiadający krążek.

Artystka od najmłodszych lat występująca na scenie. Podczas drogi artystycznej odnalazła i wykreowała swoją muzyczną tożsamość. Nazwana “ładną zołzą” przez pewne szacowne jury nie poczuła się urażona. Jako artystka o wysokim poczuciu swojej wartości nie ulegała naciskom i w wbrew panującym trendom tworzy polską muzykę z serca. Mówi co myśli, pisze co myśli, śpiewa co myśli. Autorka muzyki i tekstów do swoich utworów, śmiało twierdzi, że doświadczenia dały jej tyle przeróżnych scenariuszy, że do końca życia będzie miała o czym pisać, a jeszcze przecież wiele przed nią.

Zdjęcie

Nie potrzebuje feministycznych podpowiedzi, dotyczących jak być pełnowartościową kobietą. Historia jej muzyki opisuje ją jako silną, zdecydowaną, niezależną co jednocześnie nie przeszkadza jej być spełnioną żoną i matką. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą, która stanie się istnym autografem artystki.

“Egosekcja” to opowieść o relacjach damsko - męskich, głęboka, emocjonalna, czasem bolesna, z domieszką poczucia humoru. Od Egosekcji do Egoświadomości - długa muzyczna, życiowa droga, a konkluzja jedna: trzeba kochać siebie by inni chcieli obdarować Cię uczuciem.


Źródło: www.netfan.pl/www.patrycjakawecka.com