Muzyczny hołd dla Papieża

W związku z nieodżałowaną stratą naszego Ojca Ojców Jana Pawła II przesyłamy utwór zatytułowany "Musimy Być Mocni", napisany przez KaRRamBę w hołdzie Papieżowi.

DJ WORLD jako patron medialny artysty, przekazuje Wam wszytskim muzyczne mp3.

W piątek 2 kwietnia, po tragicznej wiadomości, artystyczna dusza KaRRamBy nie mogła pozostać obojętna... KaRRamBa chwycił pióro, które podczas ostatniej Pielgrzymki Jan Paweł II poświęcił w Bazylice Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach niedaleko miejsca zamieszkania KaRRamBy. Owocem jest utwór "Musicie Być Mocni", który przesyłamy, nawišzujšcy do Wielkich Słów Jana Pawła II, wypowiedzianych podczas pierwszej pielgrzymki do Polski w roku 1979.

Ojciec Święty to jedyny Autorytet KaRRamBy. Mocno związany z Krakowem, rodzinnym miastem KaRRamBy oraz Najważniejszy Kibic ulubionego klubu sportowego KaRRamBy K.S.Cracovia, w którym KaRRamBa jako nastolatek grał w drużynie hokejowej.

Utwór "Musimy Być Mocni" powstał bardzo szybko. Słowa Ojca Świętego "Musicie Być Mocni!" samemu KaRRamBie pozwalają łagodniej godzić się z Jego odejściem, dlatego też KaRRamBa postanowił przekazać ten utwór wszystkim Rodakom, wierząc że również będzie im łatwiej przebrnąć przez ten najtrudniejszy dla Polaków okres... Słysząc w utworze głos Jana Pawła II łzy cisną się do oczu, jednak wsłuchując się w Jego słowa i próbując dostosować się do nich, każdy może stać się silniejszy...

W ciągu ostatnich 3 dni skrzynka mailowa Artysty zapełniła się listami od Fanów, którzy wręcz "wymusili" na KaRRamBie utwór / hołd dla Ojca Świętego...

Łączymy się w bólu ze wszystkimi Polakami.
KaRRamBa Management
www.karramba.pl

Niniejszym wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację przez media [radio, tv, internet] utworu "Musimy Być Mocni", do którego skomponowałem muzykę i napisałem słowa. Uważam iż Jan Paweł II należy do nas wszystkich, wobec czego postanowiłem w hołdzie zamieścić oryginalny głos Ojca Świętego. Zaznaczam, iż utwór został wyprodukowany jako bezpłatny dar dla wszystkich Polaków, a więc nie do celów komercyjnych. Utwór nigdy nie ukaże się na płytach CD do sprzedaży.

Kraków 6 kwietnia 2005

 

 

Tutaj zgrywka:

http://www.youtube.com/watch?v=0UAyyXJf3WA&feature=player_profilepage