Negativ - zwycięzcy konkursu na remiks!

MiniaturkaDla kilkudziesięciu młodych producentów muzyki elektronicznej minione trzy tygodnie upłynęły pod znakiem rywalizacji o pierwsze miejsce w konkursie na remiks utworu sióstr Przybysz i zespołu Hush Hush Pony - "Creative People".

Wydany online przez label Reebok Classic Trax wyrasta na muzyczna sensację muzycznego undergroundu - w serwisie Youtube utwór ma już ponad 20 tysięcy wyświetleń. Aż 27 producentów wzięło udział w konkursie na remiks pierwszego singla Reebok Classic Trax. Zwycięzcami, i to zdecydowanymi, okazali się beatmakerzy z warszawskiego kolektywu Negativ, których transowa wersja "Creative People" najbardziej spodobała się fanom Reebok Classic na Facebooku. Znajdujący się na początku swojej kariery producenci z Negative widzą swoje zwycięstwo jako szansę na zaistnienie na trudnej scenie muzyki elektronicznej. Z pewnością będą mieli szanse pokazać swoje umiejętności podczas DJ'skiego setu na imprezie Reebok Classic Trax, która odbędzie się na początku przyszłego roku jako zwięczenie pierwszego roku działalności labelu.

Zdjęcie

Classic Trax to nowy polski label muzyczny działający przy wsparciu firmy Reebok. Pierwszymi artystami, którzy zostali zaproszeni do kolaboracji w ramach Classic Trax są siostry Przybysz i DJ'e Hush Hush Pony. Z początkiem listopada premierę będzie miał „Nie muszę wracać” – klasyczny hip hopowy numer nagrany wspólnie przez Pezeta i Jimka. Kolejnych wykonawców wytwórni poznamy już niebawem, a wszystkie utwory trafią na wspólną płytę na wiosnę 2013 roku.


Źródło: www.netfan.pl/www.alboalbo.com