Glassesboys otwierają innowacyjny Minus Club

MiniaturkaMinus Music Club będzie nowoczesnym, designerskim klubem muzycznym, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, na ulicy Chmielnej - niegdyś największej ulicy handlowej, a dziś uznanej za najpopularniejszy deptak stolicy.

500m2 powierzchni, 2 poziomy, 2 parkiety, 3 bary, jeden z najlepszych systemów nagłośnieniowych w Europie, oraz nietuzinkowe oświetlenie. To wszystko będzie tworzyć wyjątkowe miejsce, które ma stać się klubem nie tylko z nazwy. W Minus Music Club znajdzie się ambitna muzyka elektroniczna, a wystrojem i klimatem będzie odnosić się do najbardziej znanych klubów Berlina, Frankfurtu, Londynu, Paryża, czy Barcelony. Muzyka, która najczęściej będzie gościć na parkiecie klubu to: house, tech-house, deep house, progressive house. Pomogą w tym regularne występy najlepszych artystów z całego świata, przedstawicieli największych agencji blokingowych, oraz topowych wytwórni.

Wszystko pod czujnym okiem Glassesboys, którzy chcą przybliżyć polskiej scenie zachodnie standardy. Znani artyści będą odwiedzać Minus Club co tydzień (Tom Novy, Michael Gray, Ian Carey, czy James Zabiela), a raz w miesiącu Glassesboys zaproszą do współpracy międzynarodową gwiazdę, aby wspólnie zagrać ekskluzywne show, m.in. Barbara Tucker, Tara McDonald, czy Coolio.

Zdjęcie

GLASSESBOYS

Od kilku lat tworzyli wspólnie coś wyjątkowego na arenie muzycznej, wiedząc, że każde z ich działań prowadzi do tego, co chcą pokazać światu dziś. Tysiące sprzedanych winyli i CD przez własną, niezależną wytwórnię, tworzenie muzyki dla największych sław muzyki klubowej, podbijanie list sprzedaży i wielokrotne tytuły dla najlepszych producentów.

Po sukcesach w przeszłości nadszedł czas na wykonanie dzieła, które rodziło się z ich ogromnej pasji. Niemalże po roku pracy chcą pokazać wszystkim, czym dla nich jest muzyka elektroniczna i gdzie tkwi jej piękno. Tak oto na świat otwiera się duet Glassesboys, który tworzą Jared Bobowik i Tom Wnuk. Podjęli oni współpracę z EMI Music Poland i to właśnie ta wytwórnia sygnuje poczynania Glassesboys, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Styl Glassesboys to połączenie melodyjnych, klubowych i energetycznych, zapadających w pamięć, często nasiąkniętych melancholią brzmień. Każdy utwór to odrębna historia, zbiór doświadczeń w stażu muzycznym. Premierowy występ Glassesboys odbył się na jednym z największych i najbardziej unikalnych festiwali odbywających się na całym świecie, m.in w Miami, Las Vegas, Torronto, Nowym Yorku - Dayglow. Największe na świecie „Paint Party” tworzone z ogromnym rozmachem, z udziałem gwiazd brzmień klubowych. Glassesboys pojawili się tam jako jedni z headlinerów i zaprezentowali swój set live m.in. z gościnnym udziałem Angie Brown i Simona Greena.

Na debiutanckim albumie Glassesboys pojawiły się głosy znanych i cenionych na świecie wokalistów, takich jak Tara McDonald, Romina Johnson, Angie Brown, Barbara Tucker, czy Craig Smart. Wymienieni wokaliści współpracowali z takimi artystami jak The Rolling Stones, Paul Van Dyk, Kate Bush, DJ Antoine, David Guetta, czy Swedish House Mafia. Autorem części tekstów jest Jenson Vaughan, autor słów piosenek takich artystów jak Snoop Dogg, Madonna, Kelly Rowland, czy Timberland.

Zdjęcie

ANGIE BROWN

Angie Brown zdobyła popularność dzięki nagraniu housowego przeboju "I'm Gonna Get You". Utwór powstał przy współpracy z Bizzare Inc. oraz Blink 182. Numer znalazł się na 1 pozycji Hot Dance Music Hits w Wielkiej Brytanii w latach 90-tych.

Znana z charyzmatycznego wokalu, Angie podbijała serca klubowiczów na całym świecie. Pozostało niewiele miejsc na naszym globie do których nie dotarła jeszcze ta bardzo utalentowana wokalistka. Ponadto, podczas swojej kariery Angie współpracowała z takimi gwiazdami jak The Rolling Stones, Kate Bush, Lisa Stansfield, Fatboy Slim, czy Morrison. W ostatnich miesiącach spróbowała swoich sił z duetem Glassesboys, dzięki czemu powstał hit "Open Up", który obecnie promowany jest po przez wspólny teledysk z ich wspólnego występu.