Prezentujemy Najlepszy Przekaz W Mieście

MiniaturkaNajlepszy Przekaz w Mieście (NPWM) to polska ekipa Hip - Hop / Rap z Mławy, która została założona przez Adama Rudnickiego - RUDNIKA oraz Kamila Woronieckiego - WORO w lipcu 2010 roku. Niebawem do RUDNIKA i WORA dołączyli Kamil Król - KRÓL oraz Damian Demby - DEMBUŚ. Tym samym skład wzbogacił się o dwóch kolejnych szybko docenionych przez publiczność raperów. Dziś wspólnie tworzą ekipę pod nazwą Najlepszy Przekaz w Mieście.

Na swoim koncie mają nagrane już trzy teledyski do kawałków pt.”Wyciągamy dzieci z bramy”, „Nic o mnie nie wiesz”, „Zobacz, wybierz, słuchaj”, które zostały obejrzane przez miliony internautów. W 2012 roku wzięli udział w popularnym programie Telewizji Polsat - "Must Be The Music - Tylko muzyka". Swoim występem szybko zachwycili jurorów oraz widzów zostając głównymi faworytami programu, w którym zdobyli drugie miejsce.

Okładka

W październiku 2012 roku ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Słowa Prawdy” w dystrybucji EMI Music Poland. Płyta pt. Słowa Prawdy” budzi na rynku muzycznym duże zainteresowanie. Płyta jest dostępna w najlepszych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.