Grupa Pectus prezentuje nowy teledysk

MiniaturkaWłaśnie ukazał się teledysk do piosenki "Barcelona". Piosenka z powodzeniem od kilku tygodniu jest na czołowych miejscach najważniejszych list przebojów. Teraz można zobaczyć teledysk , który powstał według pomysłu zespołu.

Inspiracją do napisania piosenki jest historia trzech kobiet, których wspólny wyjazd do Barcelony zmienił bieg życia. Zetknięcie się trzech silnych osobowości, o innym punkcie widzenia oraz z bogatym bagażem doświadczeń poskutkowało jedną decyzją, że czas wziąć sprawy w swoje ręce.

Barcelona, Paryż, Kraków czy Ostróda, wszędzie może się wydarzyć coś, co może odmienić nasze życie. Jednak, to my, jeśli tylko chcemy możemy decydować o swoim losie "szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tylko tego chcesz..." (śpiewa Tomasz Szczepanik w piosence "Barcelona").

Zdjęcie

Wiele tygodni trwały przygotowania do teledysku, który ma oddać atmosferę znanej już piosenki. Scenariusz powstał na podstawie pomysłu zespołu, a teatralny charakter klipu może się odnosić do pewnego rodzaju iluzji w naszym życiu, że nie wszystko musi wyglądać tak, jak widzą to inni.

Przez kilka dni października Barcelona stała się planem zdjęciowym teledysku, co wzbudzało wśród turystów i mieszkańców spore zainteresowanie. Zwłaszcza podczas kręcenia scen z Zary – tancerką z hiszpańskiej szkoły flamenco, na placu przed Katedrą Santa Eulalia zebrał się tłum widzów. Do realizacji klipu zespół zaprosił reżysera Jacka Majewskiego oraz operatorów braci Michała i Wojtka Węgrzyn. W marcu 2013 do kin trafi ich debiut fabularny pt. "Nie myśl o tym". Wcześniej jednak premiera teledysku Pectus "Barcelona".


Źródło: www.netfan.pl/www.pectus.com.pl