Pierwszy polski DJ w Radio FG USA!

Miniaturka20 lat temu, największa rozgłośnia radiowa w USA promująca z założenia wyłącznie amerykańskich artystów, po raz pierwszy złamała swoją koronną zasadę i zaczęła grać Davida Guettę. Tym samym wypromowała i stworzyła międzynarodową gwiazdę, której nazwisko znają w tej chwili już wszyscy.

Teraz to samo radio wspiera pierwszego Polaka! Mac Demetrius, bo o nim właśnie mowa, jest tym, który wzbudził tak wielkie emocje za oceanem, że zainteresowało się nim FG Radio USA i również FG Radio Europe. Żadnego polskiego artysty jeszcze tak nie uhonorowały amerykańskie media. W każdą środę o 5 PM można posłuchać godzinnej audycji Maca Demetriusa, który objął rezydenturę w FG Radio USA.

Rezydentami FG Radio USA są najbardziej rozpoznawalni DJ'e na świecie, którzy od lat przyczyniają się do największego odbioru radia: Bob Sinclar & Carl Cox każdy piątek, David Guetta, Tiesto i Armin Van Buuren w każdą sobotę. Głos w dyskusji do programowania stacji radiowej FG ma również Benny Benassi, Cedric Gervais, Robbie Rivera, Roger Sanchez, Hed Kandi, Bimbo Jones, Antoine Clamaran, Alex Gaudino, David Vendetta, Michael Canitrot, Sebastien Benett, Laidback Luke, David Morales, Defected, Chuckie, Paul Van Dyk, David Morales, itp., a teraz również w każdą środę Mac Demetrius! To wielki sukces i prawdziwy zaszczyt dla każdego artysty. FG Radio USA życzy Demetriusowi wielu sukcesów i stawia na jego twórczość!

Zdjęcie

Mac Demetrius jest najnowszym odkryciem muzyki klubowej. Rozpoznawalna twarz na scenie DJ-International. To chłopak, który poświęcił się kompletnie muzyce. Każdorazowo grając udowadnia, że posiada prawdziwe umiejętności, a jego innowacyjne i energiczne miksy sprawiają, że Mac staje się jednym z najbardziej obiecujących artystów w obecnym czasie. Koncepcja jego własnej klubowej muzyki w stylu deep house ewoluowała przez lata. Zaczęło się od typowej imprezy miejskiej, a skończyło na masowych imprezach na 6000 osób!

Posiada swój rozpoznawalny styl, który jest kompilacją fascynujących go dźwięków. Jest to house z ogromną ilością punktów kulminacyjnych, zaskakujących efektów i wybuchowych bitów, a jego unikalny styl energetyzuje łatwo tłum. Dzięki swoim dźwiękom ma wielu przyjaciół i zaczyna wiedzieć jak smakuje sława, która wcale nie jest dla niego najważniejsza. Obecnie występuje na wielu imprezach oraz w wielu klubach, a jego charakterystyczne, głębokie sety stają się coraz bardziej popularne wśród rozmaitej, wymagającej publiczności. Niebawem będziemy mogli być świadkami teledysku tworzonego do jednego z utworów pt. „Glamour Is Back”.


Źródło: www.netfan.pl/www.macdemetrius.com