Mirami powraca po tragicznym wypadku samochodowym!

MiniaturkaGrupa Mirami rozpoczęła współpracę ze słynną niemiecką wytwórnią muzyczną Kontor Records. Singiel "Summer Dreams", który dziewczyny zaśpiewały wspólnie z LayZee (ex Mr President znany m.in. z hitu "Coco Jumbo") rozpoczął już międzynarodową wędrówkę po listach przebojów.

Niestety dobre wieści przyćmił groźny wypadek samochodowy, któremu w Polsce uległ zespół, połamane kości, wstrząs mózgu, liczne rany, które musiały być zszywane. Istniało duże ryzyko przerwania działalności grupy.

Zdjęcie

Jednak dziewczyny okazały się nie tylko piękne ale i twarde! Po tygodniowym pobycie w szpitalu, w Dniu Niepodległości Ukrainy - Mirami można było zobaczyć na jednej z otwartych scen, gdzie dzielnie powitały swoich fanów w… gipsie! Nazajutrz odwiedziły Polskę i wystąpiły na festiwalu "Sopot: Top of the Top". W tym roku Mirami rozpoczęło i zamknęło koncert gwiazd wywołując erupcję pozytywnej energii przy utworach "Sexualna", "Summer Dreams" i "Venus".

Zdjęcie

Producenci projektu, którzy również ucierpieli poważnie w wypadku, nie stoją w miejscu. We Lwowie, po przeprowadzce do nowego studia, trwają  intensywne prace nad drugą płytą oraz przygotowania do wysypu niespodzianek z okazji nadchodzących Mikołajek! M.in. nowy singiel "Amour", który będzie promowany wideoklipem, do którego zdjęcia realizowano w romantycznym Paryżu. Światowa premiera utworu zrealizowanego z formacją Crystal Lake, tytuł trzymany jest jeszcze w ścisłej tajemnicy ale wszystkiego dowiemy się już na początku nowego roku. Nadchodzi nowy seksualnie niebezpieczny rok 2013 z Mirami!