Snoop Lion aka Snoop Dogg: Kontrakt z Sony Music

MiniaturkaLegenda hip hopu z ponad 30 milionami sprzedanych płyt na koncie, czyli Snoop Lion (nowe wcielenie artysty znanego dotąd jako Snoop Dogg) podpisał kontrakt z Sony Music na wydanie nowej, inspirowanej brzmieniem reggae i dancehall płyty „Reincarnated”.

Premiera wyprodukowanego przez Diplo i jego team producencki Major Lazer krążka zaplanowana jest na wiosnę 2013 roku i właśnie udostępniono z niej drugi utwór – „Here Comes the King (feat. Angela Hunte)”. Nagrywaniu płyty towarzyszyło kręcenie filmu dokumentalnego, również zatytułowanego "Reincarnated". Ukazujący przemianę słynnego rapera film zadebiutuje w styczniu tego roku podczas Toronto International Film Festival – to opowieść o wizycie Snoopa na Jamajce, która w ogromny sposób pozytywnie wpłynęła na jego życie i karierę. Więcej informacji o płycie i filmie – już wkrótce.

Zdjęcie

„Major Lazer i ja mieliśmy idealną okazję poświęcić się nagrywaniu "Reincarnated" na Jamajce bez żadnych przeszkód. Czas spędzony na tamtych ulicach z tamtymi ludźmi zaowocował piosenkami o pokoju, miłości i walce o przetrwanie. "Here Comes the King" to przykład brzmienia, jakiego można spodziewać się na płycie i filmie. Przyszły rok zapowiada się ekscytująco” – mówi Snoop Lion.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl