Reklama

  Premiera klipu Honoraty "Honey" Skarbek

  MiniaturkaTeledysk do singla „Lalalove” zapowiadającego nową płytę artystki pojawił się na portalu YouTube zgodnie z planem punktualnie o godzinie 12:00 i w trybie błyskawicznym został świetnie przyjęty przez fanów.

  Za scenariusz do klipu odpowiada sama Honorata wraz z Magdą Lewicką, za kamerą stanęła natomiast Agata Grymuza. Obraz nakręcono miesiąc temu w specjalnie zaaranżowanym pokoju oraz w industrialnych loftach na obrzeżach Wrocławia. Teledysk przedstawia dwa oblicza Artystki – dziewczęcą i delikatną – oraz drapieżną i kobiecą - , których stylizacje są autorstwa samej Honoraty.

  Zdjęcie

  „W czasach, gdy scenariusze teledysków i ich fabuły są tak pogmatwane, że odbiorca tak naprawdę nie jest w stanie zorientować się, co ich autor miał na myśli, zdecydowałam się na prosty, czysty wizerunkowo przekaz, do którego każdy może dopisać sobie swoją indywidualną historię, wsłuchując się w słowa piosenki LALALOVE” – tak mówi Honorata o swoim nowym teledysku.

  Honorata Skarbek zadebiutowała muzycznie w 2010 roku , niedługo później wydając swój pierwszy album, który w następnym roku doczekał się także reedycji. Artystka hucznie wdarła się na polską scenę muzyczną zdobywając liczne nagrody muzyczne na prestiżowych festiwalach muzycznych m.in. TopTrendy i VIVA Comet. W chwili obecnej jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek młodego pokolenia. Wszystkie 3 single Honoraty z poprzedniej, debiutanckiej płyty – „No One”, „Runaway” oraz „Sabotaż” trafiły do największych rozgłośni radiowych oraz osiągnęły wielki sukces w Internecie generując miliony odsłon na portalu YouTube. „Lalalove” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Honoraty, której premiera spodziewana jest na początku przyszłego roku.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4298565
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.