Film o Robercie M.-Premiera w Święta w Eska TV

MiniaturkaW pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia 2012 roku, na antenie Eska TV swoją światową premierę będzie miał film „One Love”! To produkcja o kontrowersyjnym producencie muzyki klubowej, Robercie Mączyńskim, który przekonał do siebie setki tysięcy ludzi, mówiąc przy tym najbardziej niewygodne prawdy o polskim przemyśle muzycznym, robiąc sobie w nim dziesiątki śmiertelnych wrogów.

Godzinny film „One Love”, w reżyserii Pawła Grabowskiego, opowiada o fenomenie Roberta M., polskiego DJ'a i producenta muzycznego, kochanego przez fanów i znienawidzonego przez branżę. To film o tym kim jest, skąd się wziął i co o Mączyńskim myślą ludzie z jego otoczenia. Premiera filmu odbędzie się na antenie Eska TV we wtorek, 25 grudnia 2012 roku, o godzinie 19:00. Powtórkę „One Love” będzie można zobaczyć w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia 2012 roku, o godzinie 22:00.

Zdjęcie

Robert M, niegdyś znany również jako Electro One, jest pierwszym Polakiem, który kilkakrotnie dostał się na niemiecką listę Deutsche Club Charts. Ma ponad 400 tysięcy fanów na Facebooku, sprzedał najwięcej dzwonków i mp3 w Polsce oraz zdobył najważniejsze mainstreamowe nagrody muzyczne. Mimo tego jego przeciwnicy mają go za synonim obciachu, producenta muzyki dance w najgorszym guście, człowieka, który potrafi zbluzgać cały świat za brak butelki wody.

O Robercie M. krążą plotki, że podobno nie umie obsługiwać najprostszych programów muzycznych. Zarzuca mu się również granie na występach utworów w wersjach radiowych, przekłamania w swoim życiorysie oraz brak własnej twórczości. Jako postać publiczna nigdy nie udzielił nawet zdania wypowiedzi do gazet jak Viva, Pudelka, Plotka, Gali. Jego życie prywatne jest zupełną tajemnicą. Nie przeszkodziło mu to w wyprodukowaniu największych klubowych hitów ostatnich dwudziestu lat w polskiej muzyce i w gromadzeniu dziesiątek tysięcy fanów na swoich DJ setach i publicznych występach.

W filmie o Robercie M. wypowiadają się : Marysia Starosta, Puoteck i Jankes z radia Eska oraz Igor Nurczyński (Eska TV), Remik, Jarosław Pioterczak (RMF FM), Eldo, Sokół, Paluch, Jakub Żulczyk, sam Robert oraz tysiące krzyczących fanów!


Źródło: www.netfan.pl/www.eska.pl