Reklama

  Zobacz teledysk: Paihivo feat. Natural Dread Killaz

  MiniaturkaTeledysk Paihivo z gościnnym udziałem Natural Dread Killaz zapowiada płytę "Diferent Stajl", która ukaże się 8.02.2013 nakładem Lou & Rocked Boys. Klip zarejestrowano w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. Autorem obrazu jest Hubert Kamieniew.

  "Diferent Stajl” to drugie oficjalne wydawnictwo Paihivo. Zespół przygotował materiał w zupełnie innym klimacie niż do tej pory - jest to miks wielu odmian gatunku reggae, jak i powiązanie różnych ciekawych brzmień - elementy drum'n'bassu, rocka, elektroniki w połączeniu z żywym instrumentarium. Całość wzbogacona jest o sekcję dętą i barwne chórki kobiece, które dodają uroku całości i podkreślają wyjątkowy charakter albumu.

  Zdjęcie

  Na krążku będzie można usłyszeć wielu ciekawych gości takich jak Natural Dread Killaz, Dadda Dice (artysta reggae z Berlina), Ephraim Juda (wschodząca gwiazda niemieckiej sceny reggae), Dubbrain (lider formacji ska „Yellow Cap”) i KingDrallinger.

  Tytuł płyty "Diferent Stajl" (pisany specjalnie nie poprawnie) nawiązuje do zupełnie innego stylu grania muzyki reggae jaki do tej pory można było usłyszeć.


  Źródło: www.netfan.pl/www.rockers.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4293448
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.