De Mono pracuje w Sylwestra od 25 lat!

MiniaturkaW sylwestrową noc większość z nas zapomina o pracy. Ale nie członkowie De Mono. Zespół od 25 lat niemal każdego roku pracuje! Czy Andrzej Krzywy i jego kompani nie mają czasem ochoty spędzić tej wyjątkowej nocy z najbliższymi, a nie na scenie?

"Przez 25 lat naszej działalności kilka razy zdarzyło się nam nie pracować w Sylwestra. Mimo, że bardzo lubię spędzać tę noc ze znajomymi i rodziną, to nie ukrywam, że zawsze mi czegoś brakuje" – mówi Andrzej Krzywy. "Dziś już wiem czego. Scena to moje miejsce. Czuję się na niej, jak ryba w wodzie. Uwielbiam zaczynać nowy rok koncertowo" – dodaje artysta.

Zdjęcie

Mimo, że zespół niemal zawsze koncertuje w Sylwestra, nie oznacza to, że u ich boku brakuje najbliższych. "Zaledwie na palcach jednej ręki mógłbym wyliczyć zabawy sylwestrowe, na których nie było z nami naszych najbliższych" – wyjaśnia lider De Mono. "Ten ważny moment staramy się zawsze spędzać z naszymi żonami czy partnerkami. Ale oczywiście zdarza się, że spędzamy go oddzielnie" – wyznaje Andrzej. I od razu dodaje: "Proszę mi wierzyć, że nawet jeśli nie spędzamy tej wyjątkowej nocy z damami naszych serc, one świetnie się bawią (śmiech)".

Warto dodać, że w tym roku zespół, który świętuje ćwierćwiecze swojego istnienia, zagra podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Koncert będzie można oglądać na żywo na Placu Konstytucji w Warszawie oraz w Telewizji Polsat o godzinie 20.00.


Źródło: www.netfan.pl/www.zazamedia.pl