Chada skazany. Koniec kary w 2015 roku

MiniaturkaWarszawski raper Chada został skazany przez sąd na 3 lata pozbawienia wolności. Przed muzykiem do odsiedzenia zostało jeszcze 2 i pół roku. Chada został skazany za przestępstwa popełnione w przeszłości, głównie za napad i pobicie.

Wytwórnia Step Records postanowiła upublicznić te informacje na wskutek masowych listów i próśb od fanów rapera. Tomasz Chada został zatrzymany przez policję w Opolu w pierwszych dniach czerwca 2012 roku – na krótko przed wydaniem trzeciej, solowej płyty „Jeden z Was”.

Zdjęcie

„Jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym z Tomkiem i jego prawnikami. Niestety, nie udało nam się wywalczyć krótszego wyroku. Sąd był nieprzychylnie nastawiony do Chady, który w obliczu prawa jest recydywistą, i nie zgodził się na lżejszy wymiar kary” – dowiedzieliśmy się od opolskiego labelu Step Records. „Według optymistycznych prognoz Tomek mógłby opuścić Zakład Karny najwcześniej w połowie 2014 roku. Biorąc pod uwagę czarny scenariusz, Chada opuści więzienie dopiero w 2015 roku”.

Źródło: www.steprecords.pl