Mariusz Urbaniak i klip „Dzwonię do Ciebie”

MiniaturkaWłaśnie ukazał się klip do singla Mariusza Urbaniaka, którego mogliśmy oglądać z MezoTeamem w Bitwie na Głosy. „Dzwonię do Ciebie” to piękna, nastrojowa ballada, w której tekście większość z nas odnajdzie kawałek swojego życia. Kto z nas nie przeżył zawodu miłosnego ale…

Mariusz Urbaniak swoją przygodę muzyczną rozpoczął w Konińskim Domu Kultury, uczęszczając na amatorskie zajęcia wokalne. Jest laureatem wielu ogólnopolskich konkursów wokalnych. Brał udział m.in. w Szansie na Sukces czy przygotowaniach do musicalu "Romeo i Julia" pod okiem Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy w Teatrze Buffo w Warszawie. Występował z Danutą Błażejczyk, Andrzejem Rybińskim, Krystyną Giżowską oraz Ireną Jarocką, jako support przed Edytą Górniak, Kasią Kowalską, Blue Cafe, Ryszardem Rynkowskim, Ira, Bajm, Carpe Diem i Wilkami.

Zdjęcie

W 2012r wziął udział w programie telewizyjnym "Bitwa na Głosy" w TVP2, gdzie wraz z drużyną z Poznania śpiewał pod okiem trenera Jacka Mejera, rapera znanego pseudonimem Mezo. Drużyna wystąpiła w 10 kolejnych odcinkach zdobywając III miejsce. Zaraz po zakończeniu programu wydał singiel "Dzwonię do Ciebie", który został zauważony przez producentów serialu "Barwy szczęścia" i od września 2012r. wykorzystywany jest w czołówce tego serialu. W październiku 2012 r. wydał drugi singiel "Pójdę tam", do którego zaprosił finalistkę 7 edycji "You Can Dance" Anie Matlewską. Usłyszeć go można na płytach: "Hity na lato 2012",”Zima 2013”.