"Leaving" - kolejny hit od Base Attack

MiniaturkaTak to już jest, że wielcy artyści każą na siebie czekać. I kiedy przychodzi moment prezentowania ich twórczości, okazuje się, że odliczanie dni do premiery było tego warte. Co może wyjść z połączenia umiejętności doświadczonego DJ'a i równie utalentowanego wokalisty? Sprawdźcie nowy utwór od Base Attack. Uwaga! Piosenka dla osób, które cenią sobie produkcje najwyższej jakości.

Na początek krótkie wyjaśnienie. Przeglądając wpisy w internecie dotyczące Base Attack stwierdziłem, że muszę o tym wspomnieć. Tym, którzy nie wiedzą tłumaczę, a tym, którzy wiedzą przypominam, że Base Attack aka Andy jest Polakiem. Dlatego komentarze pisane przez Polaków pisane łamaną angielszczyzną są trochę nie na miejscu.

Okładka

Base Attack w 2000 roku założyli Andy i Neros. Dzięki ich współpracy powstały legendarne już na pewno utwory „Nobody listens to Techno”, w którym wykorzystano wokal Eminema oraz „Acid” czy „Techno Rocker”. Obecnie Base Attack tworzy już tylko DJ Andy, który wciąż staje za dekami w wielu klubach na Śląsku. W 2010 roku Andy wraz z Jay’em Delano stworzyli „Love&Music”. Base Attack ukazał się w nowej, tanecznej formie, którą z zachwytem przyjęły stacje radiowe i tłumy ludzi na parkietach tanecznych.

Wreszcie 22 stycznia 2013 roku światło dzienne ujrzał singiel „Leaving” nagrany wspólnie z LayZee. Frontman grupy Mr. President – LayZee w ostatnim czasie zagościł w utworze zespołu Mirami, a teraz doskonale wpasował się w klimat stworzony przez Base Attack. „Leaving” można porównać do utworów Flo Ridy, co świadczy o światowym poziomie. Świetny, dynamiczny kawałek z dubstepową wstawką będzie rozgrzewał parkiety do czerwoności. Pozostaje wyczekiwać go na radiowych listach i głosować na numer 1.