Zobacz nowy teledysk Mr Chapmana

MiniaturkaPrezentujemy najnowszy teledysk Mr Chapman'a do utworu "Przy Tobie ja". Mr Chapman to Wesley Wiśniewski, pochodzący z Bydgoszczy wokalista, który jako młody chłopak śpiewał w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej i był słuchaczem studium wokalnego przy Państwowej Szkole Muzycznej w Bydgoszczy.

W roku 1987 związał się z zespołem PAPA DANCE, pisząc teksty na ostatnią, przed wyjazdem zespołu do USA płytę "Nasz ziemski Eden". Piosenka "Zły omen", jego autorstwa, doczekała się kilku realizacji telewizyjnych m.in. wykorzystano ją w programie Dyskoteka Pana Jacka. W latach 90-tych Wesley założył swój zespół Secret Love nagrał z nim w studio S-1 w Warszawie swój pierwszy materiał muzyczny na płytę długogrającą. Potem wyjechał na emigrację, mieszkał w USA i Wielkiej Brytanii. Jednak zdecydował się na powrót do Polski w roku 2009, by nagrać swoją debiutancką płytę. Na swojej drodze artystycznej spotkał znakomitych producentów muzycznych, Marcina Grzella, Marcina Kindla i Łukasza Drozda. Dwaj ostatni wyprodukowali dla Wesleya, który potem przyjął pseudonim artystyczny Mr Chapman, przebojową piosenkę "Różowe okulary".

Zdjęcie

W roku 2009 , piosenkę tę zagrało kilka komercyjnych polskich stacji radiowych, ale też utwór plasował się przez długi okres czasu w pierwszej dziesiątce listy przebojów WIETRZNEGO RADIA CHICAGO. Medialnie Mr Chapman pokazał się szerszej publiczności biorąc udział w programie TV Bydgoszcz - CAFFE LATO z piosenkami "Bez Ciebie" i "Różowe okulary".

Na przełomie września i października 2009 w MGStudio w Bydgoszczy Mr Chapman zarejestrował materiał muzyczny na kolejnego singla. Do piosenki "Przy Tobe ja" (muz. Marcin Grzella, słowa Anna Sawicka), nakręcony został teledysk, który MrChapman zaprezentował również widzom TV Bydgoszcz. Wiosną 2010 roku Mr Chapman dokończył nagrywanie swojej debiutanckiej płyty a materiał był realizowany w MAMAMusic w Katowicach i MGStudio w Bydgoszczy. W Listopadzie 2011 roku Mr Chapman wystapił w programie Muzyczne Strafa w iTV z piosenką "Przy Tobie ja". W grudniu 2011 roku Mr Chapman wystąpił w programie Znani i Lubiani w TV Warszawa. W styczniu 2012 roku Mr Chapman wystąpił w ramach WOŚP-u w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej , w kilku polskich stacjach radiowych promuje piosenkę ze swojego drugiego singla.


Źródło: www.netfan.pl