Wielki konkurs z Little Mix-Mixers Magnets

MiniaturkaChociaż grupa Little Mix powstała zaledwie w 2011 r. ,osiągnęła już sporo. Cztery dziewczyny: Jade Thirlwall, Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards i Jesy Nelson. Spotkały się podczas 8 edycji brytyjskiego X Factor. Na casting przyszły jako solowe artystki, lecz zostały połączone w grupę, którą zaopiekowała się Tulisa Contostavlos.

Było to doskonałe posunięcie! Miliony widzów pokochało te niesamowite dziewczyny. Little Mix jest pierwszą grupą, która wygrała brytyjski X Factor. Dziewczyny z zespołu przygotowały specjalny konkurs dla swoich fanów na całym świecie. Pierwszy etap to Mapa (Mixers Map). Zostały jeszcze tylko 3 dni, aby zaznaczyć się na MixersMap, żeby Polska znalazła się w Top10 krajów! Wygraną jest specjalny event z udziałem Little Mix w zwycięskim kraju!. Zwycięskie TOP10 państw zostanie ogłoszone w poniedziałek 11 marca. Konkursowa mapka znajduje się pod tym adresem https://www.little-mix.com/mixersmap/

Zdjęcie

Debiutancki krążek „DNA” ukazuje się właśnie w Polsce. Jest to nowoczesny pop. Większość utworów skomponowały same dziewczyny, ale zaprosiły również do współpracy kilka największych nazwisk sceny muzycznej. Żaden z utworów nie został zaakceptowany, zanim dziewczyny nie uznały, że jest absolutnie, w 100% Little Mix-owy – „Każda piosenka ma znaczenie. Wchodząc do studia nie chciałyśmy po prostu zrobić albumu. Chciałyśmy zrobić taki album, z którego każdy kawałek może być singlem”.

Zawierający brzmienia wytwórni Motown, elementy R’n’B, electro, hip-hop, soul, ale przede wszystkim świetnego popu, debiutancki album Little Mix łączy przeszłość z przyszłością, ukazując prawdziwe oblicze popu. ‘DNA’ odzwierciedla indywidualny gust muzyczny każdej z dziewczyn, a jednocześnie podkreśla ich wyjątkowość jako zespołu, który prezentuje swoją osobliwą, współczesną wizję muzyczną.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl