ONO-nowa drum and bassowa formacja z Małopolski

MiniaturkaZapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku formacji "ONO" do utworu "Guess What". Jest to drugi videoklip zespołu, który wraz z utworem "Amfetamina" ukaże się jako bonus na ich nadchodzącym singlu, który początkowo zostanie wydany wraz z książką napisaną wspólnie przez Michała Książka (vocal) oraz krakowską pisarkę Katarzynę Terakowską-Nowak o tytule "Dużo Myślę". Więcej informacji o dacie wydania i samym przedsięwzięciu wkrótce.

ONO to drum and bassowa formacja z małopolski założona w 2012 r. Tworzą ją producent N.Kick oraz wokalista - Dużo Myślę. Ich utwory to dynamiczny drum and bass połączony z elementami dubstepu i rocka. Obaj artyści mają za sobą bogate doświadczenie muzyczne.

Zdjęcie

N.Kick zaczynał jako pianista w wieku 9 lat. W 1995 r, a jako nastolatek tworzył swoje pierwsze elektroniczne produkcje. W kolejnych latach jego utwory wyróżniane były w prasie oraz konkursach muzycznych, radiowych i telewizyjnych. Był finalistą trzech edycji festiwalu "Made In Poland" który promował młodych polskich producentów muzycznych. Współpracował z artystami polskiej sceny drum and bass takimi jak Razor Point, Radicall, Screwball, Sonic Trip, Kooqua, CLS, Drumtown. W 2003 r. ukazał się singiel "Krok po kroku", który nagrał wspólnymi siłami z MC Qbikiem. Własne utwory prezentował również występując na żywo w wielu klubach, imprezach plenerowych i festiwalach m.in. Audioriver w 2009 r., kiedy działał w projekcie Helbot.

Dużo Myślę to nie tylko wokalista, ale także fotograf, organizator imprez, wernisaży na których promował muzykę elektroniczną w klimacie drum and bass i dubstep. Założyciel formacji Control wykonując muzykę w stylu rapjam i rapcore. Autor tekstów, pasjonat parapsychologii, ezoteryki, magii i taką energie przekazuje w swoich utworach.