B&B: mixtape dostępny i premiera klipu

MiniaturkaDostępny jest już oczekiwany mixtape projektu B&B (Brożas i Buczer) PROLOG feat. DJ Seli. Materiał poprzedza wydanie pełnego albumu „HighWay 2 Hell” B&B. Dziś o 18:00 odbędzie się premiera klipu promującego mixtape.

Prezentujemy mixtape ekipy B&B (Brożas i Buczer). B&B czyli połowa składu PTP (Północny Toruń Projekt) ma już za sobą jedno wydawnictwo „Czas To Pieniądz”. Materiał B&B Mixtape PROLOG feat.DJ Seli poprzedza nadchodzące legalne wydawnictwo Brożasa i Buczera czyli „HighWay 2 Hell”, które zostanie wydane nakładem RPS Enterteyment w 2013 roku.

Mixtape B&B Mixtape PROLOG feat.DJ'a Seli można pobrać pod adresem http://www.datpiff.com/mixtapes-detail.php?id=460322

Okładka

Brożas to raper pochodzący z Torunia, członek ekipy PTP. Swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec 2000 r. kiedy to dołączył do Parisa tworząc ekipę LOKUM 3. W 2005 roku dołączył do tworzącego się składu Północny Toruń Projekt. Razem z PTP wydał trzy albumy. W 2009 roku w duecie z Buczerem nagrał płytę „Czas to pieniądz”. W czasie swojej muzycznej działalności Brożas współpracował z takimi artystami jak: Peja, Macca Squad, Fabuła, Kobra X Bezczel, Stopro BANDA, K8, Miodu (Jamal), Ras Luta (EWR), Kajman, Borixon, Brahu Brat, Firma, Paluch, Kaczor oraz Mark Battles z ekipy YMCMB.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. W październiku bieżącego roku własnym sumptem wydał płytę „Infamous Mixtape”.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl