Skubas w trasie koncertowej akcji Wino-Granie

MiniaturkaSkubas, wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu odwiedzi w marcu 5 lokali związanych z akcją społecznościową "Wino-Granie", wspólnie z organizatorami akcji dbając o siestowy aspekt akcji. Muzyk do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie i pierwszym autorskim projektem muzycznym "Wilczełyko".

Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. W produkcji postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń, podobnie jak organizatorzy akcji, dla których klimat to najważniejszy.

„Wino-Granie” to akcja społecznościowa, która ma za zadanie propagować kulturę picia wina, dostarczać pretekstów do spotkań z bliskimi oraz wzbogacać wiedzę na temat win. A to wszystko podczas „muzycznej podróży” po winnicach całego świata i inspirowania się siestą zarówno w kontekście muzycznym jak i aktywnego odprężenia.

Zdjęcie

Od wieków ten szlachetny trunek łączono ze sztuką, dlatego do projektu zaproszono wybitnych polskich muzyków (mecenasów muzycznych). W każdym miesiącu przedstawią oni propozycje płyt czy konkretne utwory, podkreślając klimat tych jakże wyjątkowych spotkań.

Za sprawą naszych ambasadorów – sommelierów, będziemy mieli okazję, co miesiąc, przenosić się w różne zakątki świata, poszerzając swoją wiedzę na temat szlachetnego trunku. Do projektu „Wino-Grania” zaprosiliśmy najciekawsze lokale w największych miastach Polski, które oprócz pasji do wina kojarzą się z dobrą atmosferą, kuchnią i muzyką.


Źródło: www.netfan.pl/www.ymusic.pl